Samsung Monitor LS27C310EAUXEN 27'' 75Hz
ID: 39136TR
Na stanju
269 KM
242 KM
Uštedi 10%
s PDV-om
Ušteda: 27 KM (10%)
Ušteda: 27 KM (10%)
Već od 11 KM mjesečno na 24 rate. Naruči na rate sada!
Iskoristi mogućnost kupovine na rate BEZ potrebe za kreditnom karticom.
Količina
39136TR
3 Artikli
Podaci
Brend monitora
Samsung
Dijagonala ekrana
27"
Rezolucija
1920 x 1080 Full HD
Vrijeme odziva
5ms
Osvježenje
75Hz
Osvjetljenje
250 cd/m2
Garancija
24 mjeseca
Sa 75Hz osvježenjem, ovaj model donosi glatkije pomjeranje slike nego klasični 60Hz monitori, što doprinosi ugodnijem radu u aplikacijama, boljem prikazu videa i prijatnijem iskustvu u laganom gamingu. Vrijeme odziva od 5ms osigurava stabilan prikaz i smanjuje zamućenje pokreta.